Dorośli......... Strach przed wodą ? Brak motywacji ? Zajęcia dla Dorosłych prowadzone przez wykwalifikowanego Trenera to pewność, że proces nauczania bądź doskonalenia pływania będzie efektywniejszy. Zapisując się na kurs otrzymujecie państwo najlepszą ofertę szkoleniową opartą na wiedzy pozyskanej na wielu szkoleniach i konfrencjach pływania. Uczymy wg najnowocześniejszych metod wykorzystując przy tym najlepszy sprzęt na rynku.

Dzieciaczki od 4 roku zycia............ Naszym sekretem jest nauka przez zabawę! Nigdy, ale to przenigdy nikogo do niczego nie zmuszamy! 
Nasza kreatywność oraz dobre podejście do dzieci sprawiają, że dzieciaki uwielbiają spędzać czas na basenie.
Uczymy aktywnie! Siedzimy w tym po uszy – dosłownie po uszy. Co oznacza że w 100% angażujemy się w proces nauki. Jesteśmy razem z dziećmi w wodzie, pokazujemy, poprawiamy, korygujemy, a nie tylko wydajemy polecania z brzegu basenu. Dzięki temu dzieci mają poczucie bezpieczeństwa oraz naszego zaangażowania. Jest to nieocenione wsparcie w procesie nauki pływania dla dzieci.
Jak więc najlepiej nauczyć dziecko pływać? Zapisz je do nas na naukę pływania dla dzieci! A my się już wszystkim zajmiemy…

 

 

 

 

Każde dziecko jest inne, ma inne predyspozycje, motorykę oraz chęci. Dlatego w naszej szkółce pływania każde dziecko traktowane jest zupełnie INDYWIDUALNIE. Począwszy od doboru grupy, w której będzie się uczyć, przydzielane zadania, aż po tempo oraz proces nauki. Jest to też jeden z powodów, dla których nasze zajęcia nauki pływania dla dzieci prowadzone są w małych, kameralnych grupach.

Copyright ©2014 Vitalswim Szkoła pływania Gliwice, Zabrze. Nauka Pływania All Rights Reserved.
 
Pływalnia Neptun Gliwice Sośnica