Nasza kadra

Szkoła pływania Vitalswim to mocna i kreatywna grupa instruktorów oraz trenerów pływania. Wszystkich nas łączy jedno: zamiłowanie do sportu oraz wyjątkowe podejście do dzieci.
Łącząc nasze pasje i umiejętności mamy głębszy wgląd i możemy patrzeć kompleksowo na różne sytuacje czy problemy. Tam gdzie jeden z nas widzi dwie drogi, drugi pokaże mu również trzecią.
 

TOMASZ SIODŁOK - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.


Trener  pływania II klasy,
Licencjonowany Starszy Trener TOTAL IMMERSION,
Instruktor nauki pływania osób niepełnosprawnych wg zasad koncepcji HALLIWICK
Instruktor pływania dla dzieci od 3 miesiąca do 4 roku życia z rodzicami w wodzie.
Certyfikowany Trener BLACKROLL,
Instruktor Fitness - ćwiczenia siłowe,
Menadżer Sportu.


Organizuje Warsztaty kraula oraz 3 stylów: delfin, grzbietowy i klasyczny metodą TOTAL IMMERSION na terenie całej Polski. Przeprowadził już ponad 130 szkoleń na terenie całego kraju.

 

Prowadzi zajęcia indywidualne oraz treningi grupowe z wykorzystaniem sprzętu do pełnej wideoanalizy zawodnika. Podczas zajęć skupia się na najdrobniejszych elementach stylu, bo jak sam mówi "to najdrobniejsze szczegóły tworzą całość".

WIKTORIA DERDOŃ - Koordynator i instruktor w szkole pływania Vitalswim. Od dziecka związana ze sportem. Pasjonatka pływania        i fotografii. Stałe się rozwija i uczy.

 Spełnia się w pracy z dziećmi, zawsze potrafi wesprzeć i dodać otuchy.

Ceni profesionalizm. Ma indywidualne podejście do kursanta, cierpliwa i wyrozumiała. Uwielbia uczyć pływać i skutecznie realizuje założone cele.

Jej zajęcia są pełne radości, a Ona sama daje z siebie 100% tak by każdy wyszedŁ z zajęć ze świetnym humorem i satysfakcją.

RAFAŁ KAFLOWSKI - Abslowent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Nauczyciel w Szkole Podstawowej 

 

Instruktor Pływania Rekreacyjnego

Instruktor Pływania Sportowego

Animator czasu wolnego

 

Cierpliwy i otwarty, z indywidualnym podejściem do każdego podopiecznego.      Od dziecka związany z grami zespołowymi, na studiach rozwinął pasję związaną     z pływaniem.

Przy prowadzeniu zajęć zawsze daje z siebie 100% i dąży do idealnego balansu między dyscypliną i dobrą zabawą, tak żeby dzieci jednocześnie miały ochotę wracać na zajęcia i uczyły się jak najwięcej.

Copyright ©2014 Vitalswim Szkoła pływania Gliwice, Zabrze. Nauka Pływania All Rights Reserved.
 
Pływalnia Neptun Gliwice Sośnica