Nasza kadra

Szkoła pływania Vitalswim to mocna i kreatywna grupa instruktorów oraz trenerów pływania. Wszystkich nas łączy jedno: zamiłowanie do sportu oraz wyjątkowe podejście do dzieci.
Łącząc nasze pasje i umiejętności mamy głębszy wgląd i możemy patrzeć kompleksowo na różne sytuacje czy problemy. Tam gdzie jeden z nas widzi dwie drogi, drugi pokaże mu również trzecią.
 

TOMASZ SIODŁOK - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.


Trener  pływania II klasy,
Licencjonowany Starszy Trener TOTAL IMMERSION,
Instruktor nauki pływania osób niepełnosprawnych wg zasad koncepcji HALLIWICK
Instruktor pływania dla dzieci od 3 miesiąca do 4 roku życia z rodzicami w wodzie.
Certyfikowany Trener BLACKROLL,
Instruktor Fitness - ćwiczenia siłowe,
Menadżer Sportu.


Organizuje Warsztaty kraula oraz 3 stylów: delfin, grzbietowy i klasyczny metodą TOTAL IMMERSION na terenie całej Polski. Przeprowadził już ponad 60 szkoleń na terenie całego kraju.

 

Prowadzi zajęcia indywidualne oraz treningi grupowe z wykorzystaniem sprzętu do pełnej wideoanalizy zawodnika. Podczas zajęć skupia się na najdrobniejszych elementach stylu, bo jak sam mówi "to najdrobniejsze szczegóły tworzą całość".

RAFAŁ KAFLOWSKI - Abslowent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Nauczyciel w Szkole Podstawowej 

 

Instruktor Pływania Rekreacyjnego

Instruktor Pływania Sportowego

Animator czasu wolnego

 

Cierpliwy i otwarty, z indywidualnym podejściem do każdego podopiecznego.      Od dziecka związany z grami zespołowymi, na studiach rozwinął pasję związaną     z pływaniem.

Przy prowadzeniu zajęć zawsze daje z siebie 100% i dąży do idealnego balansu między dyscypliną i dobrą zabawą, tak żeby dzieci jednocześnie miały ochotę wracać na zajęcia i uczyły się jak najwięcej.

KRYSTYNA CZERW - Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne.

Od dziecka związana ze sportem, który do tej pory sprawia jej dużo radości i jest częścią jej życia. Zawodowo spełnia się w pracy z dziećmi jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz instruktor pływania.

Postęp w nauce swoich podopiecznych jest motorem napędowym do tego aby nieustannie się rozwijać i uczestniczyć w szkoleniach.

Na jej zajęciach podstawą jest dobra zabawa, miła atmosfery i przede wszystkim dobrze wykonywane ćwiczenia.

JAKUB LEŚNIAK - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Zainteresowanie wodą i pływaniem wykazywał od najmłodszych lat. 

 

Trener Pływania II klasy.

Ratownik Wodny. 

 

Przez wiele lat zdobywał gruntowną wiedzę metodyczną i merytoryczną z zakresu nauki pływania. ukończył również kurs płetwonurka. Nabyte umiejętności miał okazję wykorzystać pracując z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego. Obecnie pracuje jako Trener pływania prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

WIKTORIA DERDOŃ - Młoda, wesoła z planami na przyszłość. Od dziecka związana ze sportem. Pasjonatka pływania i fotografii. Stałe się rozwija i uczy.

 

Spełnia się w pracy z dziećmi, zawsze potrafi wesprzeć i dodać otuchy.

Ceni profesionalizm. Ma indywidualne podejście do kursanta, cierpliwa i wyrozumiała.               Uwielbia uczyć pływać i skutecznie realizuje założone cele.

Jej zajęcia są pełne radości a Ona sama daje z siebie 100% tak by każdy wyszedl z zajęć świetnym humorem i satysfakcja.

Copyright ©2014 Vitalswim Szkoła pływania Gliwice, Zabrze. Nauka Pływania All Rights Reserved.
 
Pływalnia Neptun Gliwice Sośnica